Wypożyczalnia samochodów Szczecin https://automaks.pl/: w naszym kraju prywatna komunikacja samochodowa jest prawie podstawowym środkiem transportu. Chociaż jest lepiej niż dziesięć lat temu i sytuacja się poprawia, nadal mamy paraliż infrastruktury, jeśli chodzi o prawdziwy transport publiczny. Dlatego samochód jest często jedynym logicznym wyborem. Jednak nie zawsze mamy samochód, a taksówki nie wchodzą w grę. Wtedy z pomocą przyszła nam wypożyczalnia samochodów.

Wynajem samochodów w Szczecinie

Przykładowo, mieszkając na Pomorzu Zachodnim w okresie wakacji, często możemy potrzebować samochodu. Jednak, jak już wspomniano, nie każdy go ma, lub nie jest dostatecznie pewny pod względem sprawności technicznej, np. bieganie dalekobieżne z Krakowa do Pobierowa, Rewala i innych terenów nadmorskich bez samochodu jest bardzo kłopotliwe. W takim przypadku warto rozważyć możliwość odwiedzenia Szczecina w wypożyczalni samochodów. Oferowane samochody to w zasadzie kompletny przegląd wszystkich kategorii pojazdów osobowych, od małych aut miejskich po duże rodzinne vany. Wszystkie samochody są nowe, a klienci nie mają limitu kilometrów, co oznacza, że ​​możesz korzystać z samochodu w sposób, który Ci odpowiada.

Wygodny w podróży za granicę

Wypożyczalnia samochodów Szczecin
Wypożyczalnia samochodów Szczecin

Co łączy wynajem samochodów z podróżami lotniczymi. Wydaje się, że nie ma sposobu na pogodzenie tych dwóch rzeczy. Są to jednak bardzo ściśle powiązane kwestie i wyjaśnimy, co to jest później. Gdy jedziemy na wakacje, np. do Turcji czy Egiptu, przylatujemy tam samolotem. Samoloty najczęściej odlatują z kilku wyznaczonych portów lotniczych w Europie. Mogą to być lotniska polskie, ale zdecydowanie bardziej niemieckie, najczęściej Berlin.

Musisz jakoś dostać się na lotnisko. Jazda ma największy sens. Jednak problem z tym autem jest dwojaki. Najpierw musisz zapłacić na parkingu przy lotnisku. Ceny nie są najniższe, więc nasze koszty podróży rosną. Ponadto takie parkingi nie są uważane za najbezpieczniejsze, a lotnisko nie będzie zobowiązane do wypłaty odszkodowania w przypadku uszkodzenia lub kradzieży. Wypożyczenie samochodu jest zdecydowanie lepsze.

Zalet wynajmu samochodu w naszej wypożyczalni samochodów w Szczecinie jest wiele. Przede wszystkim Szczecin jest szybki i tani pociągiem, więc nie musimy wynajmować samochodu wychodząc z domu. Poza tym Szczecin jest tak blisko lotniska w Berlinie, że możemy tam szybko dojechać, co minimalizuje czynsz. A co z samochodem? Po prostu parkujemy samochód w punkcie odbioru. Nasze punkty są dostępne na niemal każdym najpopularniejszym lotnisku w Polsce, więc możesz mieć pewność, że zaplanujesz z nami swoją wymarzoną podróż.

Ile kosztuje wynajęcie samochodu?

Powszechnie przyjmuje się, że wynajem samochodu to spory wydatek. Okazuje się jednak, że zależy to od wielu czynników. Jednak decydujące są trzy. Typ i model pojazdu, miejsce wynajmu i miejsce dostawy oraz okres wynajmu. Porównajmy teraz dwie przeciwstawne oferty w ramach ograniczeń kosztowych.

Pierwsza oferta to super tania oferta leasingowa Fiata Multipla. Przykładowo, jeśli potrzebujemy wynająć samochód w Szczecinie na lotnisko w Szczecinie, a czas wynajmu to tylko jeden dzień, to cena za dobę wyniesie około 50 zł. Nie ma nic złego w podanej cenie, zdecydowanie spełnia oczekiwania wynajmującego po raz pierwszy. Oczywiście ceny mogą wzrosnąć lub spaść w zależności od okresu najmu i odległości. Np. czynsz dzienny za powyższą trasę to tylko 20 zł w okresie wynajmu miesięcznego.

 

Zupełnie inna stawka dotyczy samochodów z wyższej półki. Na przykład użyjemy jednego z najczęściej wynajmowanych samochodów, Nissana Qashqai. Dla tego segmentu nie ma limitu kilometrów. Z tego powodu łatwiej możemy obliczyć, ile możemy zyskać na wydłużeniu okresu najmu. Za jednodniowy czynsz trzeba zapłacić łącznie 200 zł, ale za miesięczny czynsz płacisz łącznie tylko 150 zł za dobę. Biorąc pod uwagę klasę auta i jego ogólną wartość cena jest niewielka.

Czy są jakieś dodatkowe opłaty?

Wielu klientów pyta o dodatkowe opłaty, które mogą zostać naliczone. Koszty te zazwyczaj nie istnieją, ale należy wspomnieć, że wiele zależy od tego, jakie koszty uznamy za dodatkowe. Kiedy należy go zwrócić. Rachunki za gaz ponosimy więc tak samo, jak jeździmy własnym samochodem. Po zakończeniu okresu wynajmu możesz zapłacić nam za paliwo. Eliminuje to potrzebę tankowania. Chodzi o koszt, który nie jest dodatkowym kosztem, ale może być tak postrzegany przez niektórych, więc warto to wyjaśnić.