Jeśli samochód w stolicy odmówił posłuszeństwa, najlepszym rozwiązaniem jest pomoc drogowa z Warszawy. Nasz mechanik samochodowy wyposażony w niezbędne narzędzia szybko dotrze na miejsce awarii auta i wykona wszystkie konieczne czynności. Nasze szeregi zasilają doświadczeni pracownicy, którzy są w stanie wyeliminować większość usterek na miejscu awarii. W przypadku braku możliwości przeprowadzenia naprawy na drodze jesteśmy gotowi do holowania auta na stację serwisową lub miejsce wskazane przez klienta.

Laweta tanio, szybko i pilnie – pomoc drogowa z Warszawy

Pomoc drogowa z WarszawyPotrzeba znalezienia lawety w stolicy, to nie problem, pomoc drogowa w Warszawie pracuje 24/h. Oprócz usług holowniczych, oferuje doskonałe rozwiązanie problemu: oszczędzaj czas i pieniądze, nie holując samochodu do serwisu samochodowego, ale skorzystaj z naprawy na miejscu. Tylko w tych przypadkach, gdy usterka wymaga gruntownej naprawy w serwisie stacjonarnym, warto tam przewieźć samochód na lawecie. Pilne zamówienie lawety, dotyczy zarówno samochodów osobowych jak i sprzętu specjalnego, lekkich ciężarówek, ciągników, motocykli, quadów, skuterów. Pomoc drogowa i holowanie lawetą jest naszą specjalnością od wielu lat. W tym czasie na bazie własnej praktyki wybraliśmy przepis na idealną pracę:

 • Dobór specjalnego wyposażenia na każdą okazję: możemy pracować z samochodami, pojazdami dostawczymi i motocyklami.
 • Przejrzyste ceny: oferujemy proste i zrozumiałe kształtowanie cen za nasze usługi bez dodatkowych narzutów.
 • Transport pojazdów o masie do 4 ton: sedany, crossovery, SUV-y, mini vany, minibusy.
 • Dysponujemy lawetą do motocykli, quadów, motorowerów, skuterów, wszelkich pojazdów mechanicznych.
 • Holowanie ciągników, ładowarek, podnośników, walców, koparek, maszyn rolniczych.
 • Wyciągniemy zablokowane auto ze śniegu, błota, piasku i wody.

Wymiana linki sprzęgła na miejscu? Pomoc drogowa z Warszawy wykonuje to sprawnie  

Nasza firma oferująca pomoc drogową w Warszawie poleca niedrogą usługę wymiany linki sprzęgła na miejscu postoju pojazdu. Nasi mechanicy w krótkim czasie podjadą do dowolnej dzielnicy i wymienią kable. Pierwszą oznaką jest awaria pedału sprzęgła. Dalsze samodzielne poruszanie się auta staje się niemożliwe – konieczne jest holowanie auta do serwisu samochodowego.

Wymiana linki sprzęgła i paska na miejscu odbywa się w kilku etapach:

 • Zadzwoń do nas, podaj markę i model samochodu, rok produkcji i model skrzyni biegów, dokładną lokalizację samochodu.
 • Przyjazd mechanika z pomocy drogowej.
 • Diagnozowanie problemu.
 • Stara linka sprzęgła jest demontowana.
 • Instalowana jest nowa linka a następnie regulowana.

Po zakończeniu pracy pedał sprzęgła jest kilkakrotnie wciskany i nakrętka zabezpieczająca jest dokręcana. Cały proces zajmie około 40 minut. Specjaliści z naszej pomocy drogowej w Warszawie oferują także wykonanie wymiany pasków napędowych. Najczęstsze objawy uszkodzenia paska to włączanie się wskaźnika baterii na desce rozdzielczej, wyłączanie klimatyzatora i wzrost temperatury silnika. Wymagane jest zatrzymanie awaryjne. Wtedy możesz wezwać lawetę i wykonać wszystkie niezbędne prace na stacji paliw, ale to jest długie i drogie. O wiele wygodniej jest zadzwonić do mechaników z pomocy drogowej w celu wymiany pasków napędowych na miejscu.

Pomoc drogowa w Warszawie zapewnia pomoc elektryka samochodowego

Usługi diagnostyczne na miejscu realizowane przez elektryków samochodowych to skuteczna pomoc w nagłych wypadkach. Większość awarii na drodze dotyczy elektryki, są to problemy z alarmem i immobilizerem. Akumulator jest rozładowany, awaria generatora lub rozrusznika, awaria wentylatora w upale i samochód się zagotował, Check-Engine zapalił się i samochód przeszedł w tryb awaryjny. Firma pomocy drogowej w Warszawie oferuje błyskawiczne rozwiązanie problemów na miejscu!

Wyróżniają nas:

 • Wydajność – elektryk samochodowy szybko dotrze na miejsce.
 • Wezwanie elektryka samochodowego jest możliwe telefonicznie, za pośrednictwem naszej oficjalnej strony internetowej. 
 • Doskonałe wyposażenie techniczne – nasi specjaliści dysponują niezbędnym sprzętem naprawczym, aby wyeliminować większość usterek.
 • Wysoko wykwalifikowani specjaliści w dziedzinie elektryki i mechaniki z dużym doświadczeniem.

Nasza standardowa lista usług obejmuje:

 • Ładowanie rozładowanego akumulatora lub jego wymiana.
 • Odblokowanie auta i naprawa alarmu lub immobilizera.
 • Wymiana świec, czujników, przekaźników i bezpieczników.
 • Naprawa ABS.

Wyłączanie alarmu samochodowego przez pomoc drogową z Warszawy

Wszyscy kierowcy rozumieją, że żadne zamki w drzwiach nie są w stanie w pełni zabezpieczyć pojazdu przed niepowołanym dostępem z zewnątrz. Instalacja elektronicznego systemu alarmowego stała się obowiązkową procedurą gwarantującą pewien poziom bezpieczeństwa. I z każdym rokiem wzrasta złożoność takich systemów, w odpowiedzi na reakcję intruzów.

Ale czasami elektronika zaczyna zachowywać się nieprzewidywalnie i niemożliwe staje się wyłączenie alarmu samochodowego w standardowy sposób – za pomocą breloczka. Co najgorsze, nowoczesne systemy są w stanie całkowicie zablokować funkcjonalność samochodu. Jeśli nie odblokujesz alarmu, nie będziesz mógł nawet wejść do samochodu!

Często takie sytuacje zdarzają się poza domem, na przykład na działce lub na pikniku. Niektórzy posuwają się do ekstremalnych środków, aby nie zostać bez pojazdu tzn. rozbijają szyby. Ale czasami to też nie pomaga, ponieważ system blokuje uruchomienie silnika, przerywając obwody sterujące. Potrzebujemy mądrzejszego podejścia! Taki znają nasi pracownicy z pogotowia drogowego w Warszawie.