Nasza agencja pracy dla Ukraińców specjalizuje się w wyszukiwaniu i zatrudnianiu specjalistów oraz osób bez specjalizacji i doświadczenia zawodowego. Współpracujemy z dużymi polskimi firmami w zakresie rekrutacji. Zapewniamy atrakcyjne warunki pracy, stanowisko dobieramy indywidualnie do konkretnych potrzeb. Pomagamy we wszystkich niezbędnych dokumentach do oficjalnego i legalnego zatrudnienia, zapewniamy pakiet dokumentów do uzyskania wizy pracowniczej.

Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo i wystawimy polisę ubezpieczeniową. Zorganizujemy transport do miejsca pracy i zapewnimy zakwaterowanie! Pomagamy otworzyć konto bankowe, aby otrzymać wynagrodzenie. W oddziale polskiego banku dla Twojej wygody porozumiesz się z przedstawicielem w swoim ojczystym języku.

Jak pomaga agencja pracy dla Ukraińców?

Dbamy o Ciebie przez cały proces zatrudnienia i wspieramy Cię na każdym kroku podczas pracy w Polsce. Nasza agencja pracy dla Ukraińców to szybka wiza do pracy w Polsce. Dlatego jeśli samodzielne poszukiwanie pracy za przyzwoitą płacę nie przynosi rezultatów, skontaktuj się z profesjonalistami, którzy mają już setki tysięcy zadowolonych klientów. Współpracujemy tylko z zaufanymi pracodawcami w Polsce.

Każdy kandydat, który zgłosi się do nas z prośbą o wakat, otrzymuje bezpłatną konsultację. Nawet jeśli masz już 55+, nie masz doświadczenia zawodowego i znajomości języka polskiego, mamy Ci coś do zaoferowania. Towarzyszymy naszym klientom przez cały okres współpracy. Zatrudnienie jest legalne i stabilne. Liczne pozytywne opinie od kandydatów potwierdzają naszą wiarygodność.

Najlepsze agencje pracy:

Do pracy w Polsce: jak znaleźć dobrą pracę?

Imigracja Ukraińców poszukujących pracy w celu stałego lub tymczasowego zatrudnienia stała się obecnie popularnym zjawiskiem, a Polska jest pod tym względem jednym z najwyżej ocenianych krajów. Na uchodźców z Ukrainy czeka szereg różnych wakatów, bariera językowa jest minimalna, zarobki wyższe niż na Ukrainie, a poza tym pracując nieprzerwanie w kraju przez ponad 5 lat na podstawie oficjalnego zatrudnienia można uzyskać obywatelstwo polskie, co zapewnia szereg dodatkowych korzyści.

W zależności od rodzaju pracy i czasu pobytu w kraju wydawana jest wiza pracownicza odpowiedniego typu. Samodzielna rejestracja może zająć dużo czasu, znalezienie odpowiedniego stanowiska pracy również, dlatego skorzystanie z usług naszej agencji pracy dla Ukraińców jest najkorzystniejszym rozwiązaniem. Kolejną kwestią są warunki zatrudnienia, rejestracja karty pobytu, uzyskanie zgody wojewody. Samodzielne rozwiązanie wszystkich tych problemów jest dość trudne i istnieje duże ryzyko nieuwzględnienia wszystkich niuansów.

Profesjonalna agencja pracy dla Ukraińców w Polsce

Agencja pracy dla Ukraińców
Agencja pracy dla Ukraińców

Agencja pracy dla Ukraińców posiada informacje o szerokiej gamie aktualnych wakatów i zapewnia oficjalne zatrudnienie w znanych polskich przedsiębiorstwach, zarówno w posiadanych specjalnościach, jak i dla tych, którzy nie mają doświadczenia zawodowego. Załatwienie wizy pracowniczej jest realizowane przez fachowców naszej agencji, co gwarantuje prawidłowo sporządzony pakiet niezbędnych dokumentów, a także wydanie zezwolenia na pracę. Specjaliści w naszej agencji pracy udzielą wstępnej konsultacji telefonicznej, zaproszą na osobistą rozmowę w celu wybrania stanowiska pracy, omówią szczegóły, bezpośrednio pomogą w wyborze miejsca pracy spełniającego wymagania oraz zajmą się wszystkimi formalnościami.

Po przybyciu do miejsca zatrudnienia pracownik z naszej agencji pracy dla Ukraińców udziela pomocy. Niezbędne jest wykonanie badań lekarskich, udział w kursie informacyjnym o środkach bezpieczeństwa, wydanie karty płatniczej do wypłaty oraz podpisanie umowy o pracę. Wynagrodzenie wypłacane jest w terminie określonym w umowie. Niektóre przedsiębiorstwa stosują płatności motywacyjne za sumienną pracę. Nadgodziny są płatne osobno, więc zawsze możesz zarobić trochę więcej.

Agencja pracy dla Ukraińców – co robimy?

Nasza agencja pracy dla Ukraińców stale prowadzi rekrutacje na stanowiska, które wiążą się z pracą fizyczną: magazyn, obróbka metali, budownictwo, gastronomia, sprzątanie i wiele innych. Postaramy się znaleźć dla Ciebie wakat, który będzie odpowiadał Twoim wymaganiom i umiejętnościom. Praca w Polsce pozwoli Ci zdobyć nowe kompetencje i doświadczenie, dzięki czemu w przyszłości możesz liczyć na wyższe zarobki i rozwój zawodowy. Oferujemy też stanowiska pracy dla pracowników umysłowych w szerokim zakresie zatrudnienia, dlatego jeśli posiadasz odpowiednie kwalifikacje masz szanse na dobrą i stabilna pracę.

Szukając zatrudnienia za pośrednictwem naszej agencji pracy dla Ukraińców zdobędziesz legalne i bezpieczne zatrudnienie. Z naszym wsparciem z łatwością zaadoptujesz się w nowym miejscu. Jeśli nie posiadasz niezbędnych kwalifikacji na konkretne stanowisko, zaproponujemy Ci rozbudowany program szkoleń, dzięki któremu zdobędziesz wymarzoną pracę. Odciążamy również pracodawcę od wszelkich obowiązków i procesów kadrowych związanych z rekrutacją i dokumentacją pracowników. Przygotowujemy odpowiednie szkolenia, naliczanie godzin pracy i wypłatę wynagrodzeń.